Posetite nas na:

Vesti

„Roda kup“
Beograd, 04.06.2017.godine

U nedelju je u Beogradu u Hali „Ranko Žeravica“ održan „Roda kup“ uz učešće 780 takmičara iz 78 klubova iz Crne Gore, Makedonije, Bosne i Hercegovine, Hrvatske, Slovenije, Bugarske i Srbije. Iz našeg kluba učešće je uzelo troje takmičara a osvojene su dve srebrne medalje.

Slike>>>

Rezultati>>>

„Postojna open“
Slovenija, Postojna, 20.05.2017.godine

U Postojni (Slovenija) je u subotu održan internacionalni turnir „Postojna open“ uz učešće 568 takmičara iz 6 zemalja. Na ovom turniru u sastavu Beogradskog karate saveza učestvovalo je i troje naših takmičara. Nikolija Đurović je u konkurenciji seniorki u katama pojedinačno osvojila srebrnu medalju dok su Đuriček Andrej i Đukić Mateja bili nadomak medalje (izgubili u 3.kolu) ali nisu uspeli da se nađu na pobedničkom postolju.

Slike>>>

„Dunav kup“
Beočin, 14.05.2017.godine

U Beočinu je u nedelju održan „Dunav kup“ jedan od tri nacionalna turnira koji je okupio preko 600 takmičara iz 78 klubova iz BiH, Slovačke, Crne Gore, Slovenije i Srbije. Na ovom turniru učestvovalo je četvoro naših takmičara a osvojeno je ukupno 5 medalja od toga 2 zlatne, 1 srebrna i 2 bronzane medalje.

Slike>>>

Kup Srbije za kadete, juniore, U21 i seniore
Beočin, 13.05.2017.godine

Danas je u Beočinu održan Kup Srbije za kadete, juniore, U21 i seniore uz učešće pre 700 takmičara iz cele Srbije. Na ovom turniru učestvovalo je četvoro naših takmičara a osvojeno je ukupno 3 medalje od čega 1 zlatna, 1 srebrna i 1 bronzana medalja. Zlatnu medalju osvojila je Nikolija Đurović u katama pojedinačno u kategoriji  U21, srebrnu medalju osvojila je Nađa Stefanović  u kategoriji juniorki  kate pojedinačno dok je Pavle Đorđević osvojio bronzanu medalju u borbama u kategoriji juniori -55 kg. Sve čestitke našim takmičarima na požrtvovanoj borbi i dostojnom reprezentovanju našeg kluba.

„Trofej Raške“
Raška, 07.05.2017.godine

U Raškoj je u nedelju održan sada već tradicionalni „Trofej Raške“. Na ovom turniru učešće je uzelo oko 500 takmičara iz cele Srbije. Iz našeg kluba na turniru je učestvovalo troje takmičara a osvojeno je ukupno 3 medalje od toga 2 zlatne i 1 bronzana medalja. Nikolija Đurović je osvojila 2 zlatne medalje u kategoriji U21 i u kategoriji seniorki u katama pojedinačno gde je osvojila velike pehare namenjene pobedniku i novčanu nagradu u visini od 100 eura. Bronzanu medalju osvojio je Pavle Đorđević u kategoriji juniori borbe pojedinačno -55 kg.

Slike>>>

U proteklih deset godina postojanja naši takmičari doneli su preko 2000 medalja sa domaćih i internacionalnih takmičenja  čime malo koji klub može da se pohvali. Prepoznatljiva karate škola je tajna našeg uspeha. Tokom cele godine u našem klubu otvoren je upis za nove članove. Pozivamo sve zainteresovane da dođu u Sportski centar „Voždovac“ na Banjici i vežbaju sa nama.